KISACA SEO RESELLER İLE
  • Bütün siteleriniz Farklı A ve C Class Ip ye sahip olur.
  • Tüm sitelerinizi tek panelden kontrol edersiniz
  • Siteleriniz google gözünde farklı siteler olarak görünür
  • Aldığınız backlinkleri tıpkı rakip sitelerinizden almış gibi olursunuz
  • Siteniz Farklı IP den aldığı backlinkler ile google de hızla yükselir
  • Tamamen kendi siteleriniz olduğu için kalıcı backlink almış olursunuz
  • Backlink satın almanın 5/1 kadar ücret tutacağı için, Çok ucuza link inşaanızı kurarsınız


GOOGLE ve SEO RESELLER
Düşünün ki 20 adet internet siteniz var ve bu siteleriniz farklı Class IP de. Dolayısıyla siteleriniz google gözünde farklı siteler olarak algılanacaktır. Bu sayede aldığını tanıtım yazısı ve backlinkler sitelerinizin google gözünde değerini artıracak ve maksimum fayda ile siteleriniz zirveye çıkacaktır

SEO RESELLER NEDİR?
İnternet sitelerinizin tek bir panel üzerinde toplu olarak kontrol edebilmeniz ve aynı zamanda da tüm sitelerinizin farklı Class IP üzeride yayın vererek maksimum fayda sağlayan bir hosting türüdür.

SEO RESELLERİN FAYDASI NEDİR?
SEO Reseller sayesinde internet sitelerini farklı A ve C Class IP lere atanır. Bu sayede siteleriniz google ve diğer arama motorları gözünde farklı siteler olarak algılanacağı için Arama motorlarında maksimum değer görerek anahtar kelimelerinizde üst sırada olmanızı sağlayacaktır.

A ve C CLASS IP NEDEN GEREKLİDİR?
Malum internet siteniz için ne kadar kaliteli backlink alırsanız o kadar faydalıdır ve sıralamada yukarılarda olursunuz. Siteleriniz A ve C Class ıp ye atandığında google gözünde sitelerini farklı siteler gibi görünecektir. Bu sayede kendi siteleriniz tıpkı bir rakip site gibi olacak ve sitelerinizden aldığınız backlinkler size maksimum fayda sağlayacaktır.