Kaliteli Kombi Servisi


Kombiler düzenli olarak temizlenmesi gereken cihazlar arasında yer almaktadır. Belirli bölgelerden içerisine sızabilecek toz, kir veya kireçlerin zamanla cihazın verimli çalışmasını engellemekte ve istenen verimi sunmamaktadır. Boruların paslanması kontrolden geçirilerek temizlenmesi cihazın verimli çalışmasında etkilidir. Kombi servisi hizmetlerini kalite çerçevesinde gerçekleştiren Bayrampaşa kombi servisi olarak arıza, bakım veya montaj gibi tüm konularda hizmet verilmektedir. Ev ve iş yerlerinde ısıtma sistemleri konusunda sıkça başvurulan kombiler, kullanıcılara büyük bir rahatlık sunar. Kombinin satın alınması sonrasında belirli bir süre kapsamında bakım ihtiyacı firmalar tarafından verilmektedir. Sonrasında bu hizmetin kullanıcılar tarafından düzenli olarak alınması gerekmektedir. Bayrampaşa Kombi servisi oluşabilecek arıza veya kazalara karşı önlem niteliğine sahiptir.

Her türlü elektronik veya farklı cihazların kullanımında titiz davranılması ve ucuza kaçmak için yaptırılması gereken bakımların aksatılmaması gerekir. Kombilerde bu durum çok daha ciddi bir açıdan ele alınmaktadır. Periyodik olarak Bağcılar kombi servisi aracılığı ile gerçekleştirilmeyen kombi bakımları ciddi sorunlara yol açabilmektedir. Sadece maddi kayıplar ile kurtulamayacağınız durumlar baş gösterebilmektedir. Bu nedenle kombi tesisatının herhangi bir arıza belirtisi vermesine gerek bırakmadan yılda en az bir kez bakım yaptırılması sağlanmalıdır. Cihaz içerisinde kullanılan suların belirli zamandan sonra kirlenmesi, cihazın verimli çalışmasını engellemektedir. Herhangi bir noktasında oluşmaya başlayan verimsiz çalışma ve zamanla cihazın tamamını etkileyerek cihazın başlı başına çalışmamasına neden olmaktadır.

Kombi arızalarına kesin ve garantili çözüm önerileri sunulmaktadır. Firmamız Bağcılar kombi servisi bu konuda olabildiğince titiz davranarak, arızaların sorunlarına en kısa sürede ulaşmayı hedeflemektedir. Hem firmamız hem de kullanıcılar açısından gereksiz zaman kaybı önlenmektedir. Özellikle kış mevsiminde bir an önce verimli bir şekilde çalışan kombilerine kavuşmak isteyen mağdur kullanıcılarımız için acil kombi servisi ekiplerimiz ile üstün kalite standartlarında hizmetler sunulmaktadır. Petek temizliği de düzenli olarak yapılan kombi bakımları içerisinde yer alan önemli noktalardan biridir. Isıtma konusunda peteklerin üstlendiği rolün büyük olması, petek temizliğine verilen öneminde artmasını sağlamaktadır. Sık sık kontrol edilerek verimli çalışmayan kombilerin kontrolden geçirilmesi ve daha büyük sorunlara yol açmaması için bakımlarının yapılması avantajlı olmaktadır.

Isınma Sorunlarınız İçin Petek Temizleme

Konusunda uzman ve donanımlı tesisatçı ekibimiz ile Bayrampaşa petek temizleme ihtiyaçlarınızda mükemmel çözümler sunulmaktadır. Soğuk kış aylarında bakımı yapılmayan kombilerin, temizliği yapılmayan peteklerin yaşatabileceği mağduriyetler karşısında hem maddi, hem de manevi sorunlar yaşayabilirsiniz. Petek temizliği için en az iki senede bir yapılması önerilirken, kombi temizliği için her yıl kış ayları öncesinde bu bakımların yapılması öneriliyor. Petek temizliğinde oldukça titiz ve özenli çalışmalar yürütülmektedir. Daha önce hiç petek temizliği yapılmamış ise temizlik süresi 3 ya da 4 saat sürebiliyor. Ancak normalinde iki saatte tamamlanabilmektedir. Hiçbir alan batmadan, banyodan tüm çalışmalar yapılmaktadır. Temizlik çalışmalarında temiz suyun geldiği görülene kadar makine çalıştırılır. Temiz geldiğinde makine sökülebilir.

Sonrasında kombi filtrelerinin de temizlenmiş olması gereklidir. Ve koruyucu sistem devreye girecektir. Son kontroller için peteklerdeki hava alınması gereklidir. Vanaların ayarlarının yapılması ile temizlenen petekler verimli bir şekilde kullanıma hazır hale gelebilecektir. Bu alanda bağcılar petek temizleme hizmetlerimiz ile evinizde verimli bir ısıtma sistemi elde edebilirsiniz. Kış aylarında petekler arasında yaşanan ısı dengesizliği evinizin belli kısımlarında bir ısı açığı oluşturur. Kombiniz ısı açığını fark ettiği anda bu açığı kapamak için çok daha fazla çalışacaktır. Bu durum faturalarınızın katlanmasına neden olur. Ayrıca artan enerji sarfiyatı kombi içerisindeki bazı parçaların daha çok zarar görmesine de neden olabilir.

Bakım çalışmalarının en önemli avantajları arasında ise oluşabilecek arızaları önceden fark ederek tamiratlarını çok hızlı bir şekilde yapılmasıdır. Bu şekilde cihazınızın ve peteklerinizin çok daha uzun ömürlü, verimli çalışması söz konusu olacaktır. Bu nedenle petek temizleme çalışmalarımız ile kombi sisteminizin tümünde verimli bir ısınma elde edilebilir. Kombiler özellikle kış aylarında 7*24 mesai ile çalışan cihazlar olmaktadır. Bu cihazların bir sonraki kış ayına hazır olabilmesi için bir yıllık çalışma yükünden kurtulabilmesi gerekiyor. Bu nedenle temizlik ve bakım çalışmalarının belirli periyotlarda sürdürülmesi çok önemlidir. Kombilerinizin ve sisteminin ilk günkü kalitesini sürdürmesi için bakım çalışmalarının alanında uzman ve yetkin teknik servisler tarafından yapılması gereklidir. Firmamız bu alanda uzman teknik desteği ile tüm ihtiyaçlarınıza tek çözüm olmaktadır.

Güler Kombi Servisi
0537 737 9460
gulerkombiservisi@gmail.com